PR a komunikačné služby

Náročné témy priemyslu a biznisu komunikujeme zrozumiteľne a efektívne. Klientom poskytujeme celý rad služieb marketingovej komunikácie. Kladieme dôraz na kvalitu prevedenia PR a komunikačných služieb a dosahovanie merateľných výsledkov.

Hlavná služba

Marketingová komunikácia priemyslu

Ponúkame komplexné PR a komunikačné služby od vytvorenia stratégií a plánov, cez klasické PR (Public Relations), PA (Public Affairs), návrhy a správu webov, administráciu sociálnych sietí, grafický dizajn až po organizáciu klientských eventov.
ilustračný obrázok k PR a komunikačným službám

Špeciálne služby

Proces EIA

Proces EIA

Komunikácia procesu EIA (posudzovanie vplyvov na životné prostredie) vrátane regionálnych PR aktivít, komunikácie na sociálnych sieťach a organizácie verejných podujatí k zámeru investora.
  • dostupné čoskoro
Taxonómia EÚ

Taxonómia EÚ

Návrh a spracovanie komunikačných aktivít klienta v súvislosti s povinným zverejňovaním nefinančných informácií udržateľnosti podniku (podľa smernice CSRD) nadväzujúcich na taxonómiu EÚ.
  • dostupné čoskoro
Uhlíková stopa

Uhlíková stopa

Vytvorenie certifikovaného výpočtu uhlíkovej stopy podniku či produktu podľa normy STN EN ISO 14067 a GHG protokolu vrátane komunikácie výsledkov v médiách, na webe a sociálnych sieťach.
  • dostupné čoskoro
Máte záujem o stretnutie alebo viac informácií? Rezervujte si konzuláciu
1

klientov z oblasti priemyslu a biznisu

Máte otázky k spolupráci s GreenTalk?

Neváhajte nám ich poslať

Máte otázky?

Neváhajte nám ich poslať

    Kontaktujte nás