Projekty

Projekty

GreenTalk je viac ako „len“ PR agentúra. V prvom rade sme tím, pre ktorý je dôležité, aby téma udržateľnosti rezonovala nielen v odborných kruhov, ale aj medzi bežnými ľuďmi. Preto ju popularizujeme prostredníctvom projektov Komunikácia pre priemysel a Slovník udržateľnej komunikácie. Na to prirodzene nadväzuje ďalší projekt – ESG KLUB. Ide o biznisovú platformu orientovanú na problematiku ESG. No a v neposlednom rade je tu naša srdcovka – inšpiratívna talkshow Trochu inak s Adelou, ktorú zastrešujeme obsahovo a producentsky.

ESG KLUB

ESG KLUB je biznisová platforma, orientovaná na ESG. Funguje na princípe obchodnej komory formou ročného členského poplatku. Členovia majú k dispozícii unikátny obsah a zvýhodnený prístup na podujatia ESG KLUBU.

Slovník udržateľnej komunikácie

Európska únia prichádza so sadou stratégií, plánov a odporúčaní ako bojovať proti klimatickej zmene. Zorientovať sa v tom všetkom nemusí byť jednoduché. Slovník udržateľnej komunikácie vysvetľuje pojmy, s ktorými sa v blízkej budúcnosti určite stretnete.

Trochu inak s Adelou

Trochu inak vzniklo v roku 2013 z iniciatívy Adely Vinczeovej a Daniela Rabinu. Inšpiratívna talkshow sa za roky svojho pôsobenia etabloval na mimoriadne obľúbený TV formát, ktorý dáva priestor hosťom aj zo spoločensky dôležitých sfér ako je veda, vzdelávanie, ochrana životného prostredia alebo umenie.

Komunikácia pre priemysel

Na základe skúseností z našej praxe sme identifikovali potrebu hovoriť o profesionálnej a systematickej komunikácii pre slovenský priemysel. Cez témy kampane hovoríme o reálnych benefitoch, ktoré firmám prináša profesionálna komunikácia.