O nás

Sme PR agentúra zameraná na klientov z oblasti priemyslu a biznisu. Súčasťou tímu GreenTalk sú skúsení profesionáli, so schopnosťou rýchlej orientácie v odbornej problematike a systematickým prístupom k práci. 

Tím GreenTalk

Daniel Rabina Riaditeľ Greentalk

Daniel Rabina

Zakladateľ

V marketingu a médiách pôsobí viac ako 20 rokov. Je absolventom politológie a filmovej scenáristiky. Viedol marketing v SND, pracoval ako dramaturg v TV Markíza. Jeho špecializáciou je strategická komunikácia. Témam priemyslu sa venuje od roku 2017.

Jana Bánovská projektová manažérka

Jana Bánovská

Projektová manažérka

Má viac ako 20-ročné skúsenosti s prácou v marketingu a produkcii. Absolvovala masmediálnu komunikáciu. Pracovala v SND, Trigon Production a DIMAR GROUP. V GreenTalk má na starosti projektový manažment a komunikáciu s klientmi.

Antónia Račková Paričiová GreenTalk

Antónia Račková Paričiová

Senior Operations Manager

V oblasti public relations má viac ako 20-ročné skúsenosti. Pôsobila na riadiacich pozíciách vo viacerých slovenských PR agentúrach. V GreenTalk má na starosti interný manažment agentúry, ako aj rozvoj nových projektov.

Má doktorát z chemického inžinierstva a v oblasti výskumu a vývoja pôsobí 10 rokov. V GreenTalk sa venuje tvorbe analýz a technických textov. Do jeho expertízy patria energetika, životné prostredie, odpadové hospodárstvo a chemický priemysel.

Voľné pracovné pozície

A Leading Supplier Of Solar

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent ut aliquet augue, eu efficitur mauris. Suspendisse sit amet bibendum libero. Morbi vitae viverra nulla, eu cursus neque.

Náš príbeh

2017

Vznik GreenTalk a prvý klient

Našim prvým klientom sa stáva spoločnosť KOSIT. Vďaka tejto spolupráci získavame cenné skúsenosti v oblasti odpadového hospodárstva a energetiky.

2018

Pridávame producentské aktivity

Pod GreenTalk produkčne prechádza talkshow Trochu inak s Adelou, ktorá sa vysiela na RTVS.

2019

Noví klienti z oblastí odpadov a komerčných realít

Začína sa spolupráca so spoločnosťou ewia, ktorá má za cieľ budovať na Slovensku Centrá cirkulárnej ekonomiky s integrovanými zariadeniami ZEVO. Koncom roka začíname pracovať pre WOOD & Company Real Estate, ktorá sa venuje správe a lízingu administratívnych budov v portfóliu WOOD & Company.

2020

Komunikujeme geotermálnu energiu a investičné bankovníctvo

Získavame nového klienta, spoločnosť PW Energy, ktorá na Slovensku realizuje projekty geotermálnych elektrární. Na jeseň začíname spolupracovať s renomovanou investičnou a finančnou skupinou WOOD & Company.

2021

Rozširujeme klientov o private equity a facility management

Začíname spolupracovať s private equity fondom Eterus Capital, ktorý investuje do inovatívnych slovenských spoločností. Zároveň rozbiehame spoluprácu so spoločnosťou Optimal Partner. Tá zabezpečuje facility management pre administratívne budovy a nákupné centrá.

2022

Ďalší klient z oblasti odpadového hospodárstva

Klientske portfólio rozširujeme o spoločnosť IRBIS GROUP, ktorá sa venuje exportu recyklovateľného odpadu do zahraničia.

Naše hodnoty

Orientácia na výsledky

Naša práca je koncepčná a štruktúrovaná. Pri každom kroku dbáme o to, aby sme dosahovali stanovené ciele. Klient disponuje presnými reportami dodaných služieb v záujme efektívneho čerpania prostriedkov a času.
  • Crystalline cell materials

Udržateľnosť

Spolupráca s klientmi z oblasti priemyslu a biznisu nás naučila, že udržateľnosť má nielen environmentálny, ale aj ekonomický aspekt. Preto k obsahu pristupujeme bez škodlivého idealizovania a tvoríme ho na základe faktov z odbornej praxe.
  • Crystalline cell materials

Pozitívne myslenie

Cítime zdravý rešpekt pred výsledkami našich klientov, ktoré dosahujú vďaka odbornosti a cieľavedomosti. Ich úspechy nás inšpirujú, čo sa pozitívne odzrkadľuje aj v našej komunikácii, či už voči širšej verejnosti alebo voči klientom samotným.
  • Crystalline cell materials
Máte záujem o stretnutie alebo viac informácií? Rezervujte si konzuláciu

Máte otázky k spolupráci s GreenTalk?

Neváhajte nám ich poslať

Máte otázky?

Neváhajte nám ich poslať

    Kontaktujte nás