O nás

GreenTalk je PR a komunikačná agentúra zameraná na priemysel a ESG. Náš tím tvoria skúsení profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami v marketingu, médiách a PR. Zároveň spolupracujeme so špičkovými odborníkmi z oblastí legislatívy životného prostredia, udržateľnosti, dátovej analytiky alebo procesov EIA.

Tím GreenTalk

Daniel Rabina Riaditeľ Greentalk

Daniel Rabina

Zakladateľ

V marketingu a médiách pôsobí viac ako 20 rokov. Je absolventom politológie a filmovej scenáristiky. Viedol marketing v SND, pracoval ako dramaturg v TV Markíza. Jeho špecializáciou je strategická komunikácia. Témam priemyslu sa venuje od roku 2017.

Jana Bánovská projektová manažérka

Jana Bánovská

Projektová manažérka

Má viac ako 20-ročné skúsenosti s prácou v marketingu a produkcii. Absolvovala masmediálnu komunikáciu. Pracovala v SND, Trigon Production a DIMAR GROUP. V GreenTalk má na starosti projektový manažment a komunikáciu s klientmi.

Antónia Račková Paričiová GreenTalk

Antónia Račková Paričiová

Senior Operations Manager

V oblasti public relations má viac ako 20-ročné skúsenosti. Pôsobila na riadiacich pozíciách vo viacerých slovenských PR agentúrach. V GreenTalk má na starosti interný manažment agentúry, ako aj rozvoj nových projektov.

Filip Páterek

Analytik & dizajnér

Vyštudoval chemické inžinierstvo a pracoval v papierenskom priemysle ako procesný inžinier. Popri technickom vzdelaní získal domáce aj zahraničné skúsenosti s multimediálnou tvorbou. V GreenTalk spája technické zázemie s vizuálnou tvorbou.

V oblasti médií má takmer 10-ročné skúsenosti s aktívnou autorskou tvorbou. V priebehu rokov písal pre online portály, noviny a firemné blogy na témy o podnikaní, ekonomike, životnom prostredí, poľnohospodárstve a maloobchode. V GreenTalk má na starosti vytváranie článkov a ostatného obsahu pre webové blogy, médiá a sociálne siete.

Spolupracujeme so špičkovými odborníkmi z oblastí legislatívy životného prostredia, udržateľnosti, priemyselných technológií, výskumov verejnej mienky, dizajnu, tvorby webov a digitálneho  
Voľné pracovné pozície

A Leading Supplier Of Solar

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent ut aliquet augue, eu efficitur mauris. Suspendisse sit amet bibendum libero. Morbi vitae viverra nulla, eu cursus neque.

Náš príbeh

2017

Vznik GreenTalk a prvý klient

Našim prvým klientom sa stáva spoločnosť KOSIT. Vďaka tejto spolupráci získavame cenné skúsenosti v oblasti odpadového hospodárstva a energetiky.

2018

Pridávame producentské aktivity

Pod GreenTalk produkčne prechádza talkshow Trochu inak s Adelou, ktorá sa vysiela na RTVS.

2019

Noví klienti z oblastí odpadov a komerčných realít

Začína sa spolupráca so spoločnosťou ewia, ktorá má za cieľ budovať na Slovensku Centrá cirkulárnej ekonomiky s integrovanými zariadeniami ZEVO. Koncom roka začíname pracovať pre WOOD & Company Real Estate, ktorá sa venuje správe a lízingu administratívnych budov v portfóliu WOOD & Company.

2020

Komunikujeme geotermálnu energiu a investičné bankovníctvo

Získavame nového klienta, spoločnosť PW Energy, ktorá na Slovensku realizuje projekty geotermálnych elektrární. Na jeseň začíname spolupracovať s renomovanou investičnou a finančnou skupinou WOOD & Company.

2021

Rozširujeme klientov o private equity a facility management

Začíname spolupracovať s private equity fondom Eterus Capital, ktorý investuje do inovatívnych slovenských spoločností. Zároveň rozbiehame spoluprácu so spoločnosťou Optimal Partner. Tá zabezpečuje facility management pre administratívne budovy a nákupné centrá.

2022

Ďalší klient z oblasti odpadového hospodárstva

Klientske portfólio rozširujeme o spoločnosť IRBIS GROUP, ktorá sa venuje exportu recyklovateľného odpadu do zahraničia.

2023

U nového klienta zúročujeme skúsenosti z komunikácie procesu EIA

Medzi našich klientov pribúda štátna spoločnosť MH Teplárenský Holding a.s., pri ktorej zúročujeme skúsenosti z komunikácie procesu EIA. Zároveň pomáhame uviesť na trh inovatívnu značku BikeUP podnikajúcu v segmente prenájmu detských bicyklov na báze predplatného. Na jeseň rozbiehame nový strategický projekt - podnikateľskú platformu ESG KLUB.

Naše hodnoty

Orientácia na výsledky

Postupujeme podľa metódy Getting Things Done, vďaka čomu je naša práca koncepčná a zameraná na výsledky. Pri každom kroku dbáme o to, aby sme dosahovali stanovené ciele. Klient disponuje presnými reportami dodaných služieb v záujme efektívneho čerpania prostriedkov a času.
  • Crystalline cell materials

Udržateľnosť

Spolupráca s klientmi z oblasti priemyslu a ESG nás naučila, že udržateľnosť má okrem environmentálneho a sociálneho aj ekonomický aspekt. Prekáža nám škodlivé idealizovanie “zelených tém” ako aj zneužívanie udržateľnosti na marketingové účely. Aj preto kladieme dôraz na prevenciu pred greenwashingom. Naše komunikačné výstupy sú založené na dátach z praxe a validované profesionálmi z celého spektra odborných činností.
  • Crystalline cell materials

Progres

Každý deň sa spoločne posúvame o kúsok dopredu. Neustále sa vzdelávame, tvoríme nové projekty a spájame sa s profesionálmi podobnej nátury. Zároveň sme silno inšpirovaní úspechmi našich klientov, ktoré dosahujú aj vďaka svojej zanietenosti a cieľavedomosti.
  • Crystalline cell materials
Máte záujem o stretnutie alebo viac informácií? Rezervujte si konzuláciu

Máte otázky k spolupráci s GreenTalk?

Neváhajte nám ich poslať

Máte otázky?

Neváhajte nám ich poslať

    Kontaktujte nás